Ileostomické pomůcky

Hydrokoloidní ileostomické sáčky Protect Safe and Easy

Díky inovovanému výpustnému systému je vypouštění nyní daleko snazší. Vše zvládnete jednou rukou. Výpusť sáčku můžete schovat za netkanou textilii, aby vám nikde nepřekážela. Čištění sáčku nikdy nebylo jednodušší. Sáček stačí přehnout pouze 2x a poté zajistit.

Konvexní ileostomické sáčky Protect Convex Safe and Easy

Sáčky jsou vhodné především pro pacienty s vpadlou stomií. K dispozici jsou 4 druhy konvexity.

Ileostomické sáčky Protect Alginát Safe and Easy

Podložka obsahuje unikátní recepturu s mořskou řasou, která je vhodná pro citlivou a podrážděnou pokožku. Podložka podporuje hojivý proces pokožky.

Novinka!-Ileostomické sáčky Protect Gelatina free

Podložka sáčku má speciální složení, které neobsahuje želatinu. Sáček je tak velmi vhodný po pacienty, kteří se více potí, pohybují se v prostředí se zvýšenou teplotou, jako je třeba v sauně.

Ileostomické sáčky Protect MicroSkin Safe and Easy

MicroSkin® je extra tenká 0, 02 mm elastická fólie, která spolehlivě přilne na veškeré nerovnosti a jizvy v okolí stomie. Velkou výhodou elastické fólie je, že neabsorbuje vlhkost a eliminuje tak vznik podráždění pokožky.

Drenážní sáčky (píštěle)

Transparentní drenážní sáčky jsou k dispozici o objemu 50 ml, 150 ml, nebo 300 ml. Zaručují efektivní péči o stomie, secernující rány a píštěle.

Drenážní sáčky a konvexní drenážní sáčky

Drenážní sáčky jsou ideální po-operační řešení. Máme je k dispozici, jak s plochou podložkou, tak i v konvexním provedení (3 druhy konvexity). Sáčky je možné bez problémů napojit na sběrné drenážní systémy.

Dětské sáčky

Prohlédněte si sortiment pro dětské zákazníky. V portfoliu máme unikátní řešení jak pro novorozence, tak i děti.